DALŠÍ TŘI BODY

JUNIOR - Strupčice  4:0  pol :1:0

branky: J. Šmalcl,Jahodář,Češpiva, Heinzel

Domácí chtěli proti poslednímu celku soutěže potvrdit dobrý vstup do jarní části soutěže. V prvním poločase ,ale hosté dobře bránili. Děčínu se příliš nedařila kombinace a do šancí se dostávali hráči jen zřídka. Přesto v poslední min. poločasu dotlačil J.Šmacl míč do hostující branky a poslal Junior do vedení. Po přestávce se hned od začátku druhého poločasu  projevila převaha  domácích. V 50.min. překvapil hostujícího brankáře z úhlu Jahodář a když krásnou střelou o pět min.později zvýšil Češpiva na 3:0 bylo rozhodnuto. Domácí pak po pěkné akci upravili v 76.min. Heinzlem na konečných 4:0 a získali zaslouženě další 3 body. Ve třetím zápase v řadě nedostali Děčínští branku a  posunuli se již na druhé místo.
Příští týden však zajíždí na neoblíbené hřiště Ervěnic.

sestava: Plaček - T.Fejfar,Máša,M.Fejfar, Jahodář - Češpiva/71.min. Dítě/,J.Šmalcl,M.Šmalcl,J.Vait/Heinzel/ - Matoshi/82.min. Mezsároš/,Cohla