VÍTĚZNÉ LOUČENÍ

JUNIOR - Spořice  7:1 po. 4:0

branky: Matoshi 3x,Šmalcl M.,Máša,Vait J.

Domácí splnili úkol získat v posledních třech zápasech 9 bodů a  porazili celek Spořic vysoko 7:1. Skóre otevřel Adrián  Matoshi ve 14.min. Ve 27. min. si pohrál s obranou hostí J.Šmalcl a pěknou střelou zvýšil na 2:0. Do přestávky přidal po pěkných akcích další dvě branky Matoshi a uzavřel svůj poločasový střelecký hattrick. Druhý poločas Junioři hru kontrolovali a užili si závěr zápasu v tréninkovém tempu.I přesto přidali hostů na cestu další tři branky / 2 x J.Vait a Máša/ a oslavili podařený závěr podzimu. Hosté pouze jednou korigovali na konečných 7:1. Junioři v konečné  podzimní tabulce obsadili  čtvrté místo se ziskem 28. bodů a drží se na dostřel druhého postupového místa. I přes absenci zraněného svého nejlepšího střelce M.Vicanyho nastříleli 54 branek .

sestava: Plaček - Češpiva/69.Heinzel/,Máša,Trpkoš - Jahodář/82.min. Dítě/,F.Vait,Jahodář/82.min.Cuchý ,J.Šmalcl /69.min.Mezsároš/ - Matoshi/69.min.Podlaha/,J.Vait