ZKLAMÁNÍ V RUMBURKU

Rumburk - JUNIOR 3:1 Pol. 1:0

 

branka: Gumbrešt

Junior zajížděl do Rumburku jako favorit zápasu . Bohužel hosté zklamali a zaslouženě prohráli  3:1. Od začátku sice drželi míč na svých kopačkách, ale jejich hra byla nepřesná , bez pohybu a nápadu. Za celý poločas si děčínští nevypracovali žádnou šanci a tak je domácí potrestali v 45.min. brankou z rohového kopu. Po přestávce se obraz hry ze strany Juniórů příliš nezměnil. Hned v 47.min. využili domácí nedůrazu hostující obrany a zvýšili své vedení. V 56.min. Děčín sice snížil po rohovém kopu, ale hráče to příliš nepovzbudilo . Záložní řada hrála bez důrazu a pohybu . Útok se utápěl v nepřesné kombinaci a mizerném zakončení. V závěru sice přišel náznak snahy vyrovnat , ale domácí v 96.min. utekli a pojistili si vítězství třetí brankou.

V hostujícím celku se tentokrát nenašel jediný  hráč ,který by si zasloužil pochvalu. Chyběla chuť bojovat a porvat se o vítězství. Bohužel některým hráčům i pokora. 

sestava: Plaček  - Češpiva, Máša/54.min. Podlaha/,Fejfar,Jahodář - Mezsároš/37.min. Heinzel/,F.Vait/74.min. Bednář/,J.Šmalcl ,M.Šmalcl - Gumbrešt/74.min. Tůma/, Matoschi                  

 

FK JUNIOR DĚČÍN z.s.
ČÍSLO ODDÍLU: 4210481
IČO: 66105609